09123835695---02144219050--09382457080-09122250015-09112114262

تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی مکالمه

مکالمه تضمینی

آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس

آیلتس

استاد آیلتس

آزمون آیلتس
آموزش زبان
تدریس خصوصی زبان
تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی مکالمه

مکالمه تضمینی

آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس

آیلتس

استاد آیلتس

آزمون آیلتس

آموزش زبان

ممتحن آیلتس و مدرس تمام رده های آیلتس و مکالمه

آیلتس ، استاد آیلتس ، آزمون آیلتس

دهکده زبان زیر نظر ممتحن آزمون آیلتسآموزشگاه  دهکده زبان مرکز تخصصی  آیلتس فشرده تضمینی برگزار میکند)

معرفی مرکز دهکده زبان 


مرکز دهکده زبان قویترین و برترین مرکز در بخش آیلتس و مکالمه بصورت کاملا تضمینی می باشد چراکه در این مرکز از اساتیدی همچون دکتر باقرزاده و دکتر حسن نیا و از ممتحن های مطرح کشوری که مورد تایید آزمون آیلتس و بریتیش کانسیل است می باشند و در دو نقطه اصلی کشور شمال کشور مازندران بابل شهرک تندست و تهران فرمانیه خیابان شهید صالحی و خیابان ولیعصر  جنب پارک ساعی و    پونک بالاتر از مرکز بوستان است  دراین مرکز در هر 4 مهارت تمرکز کافی را برای همه عزیزان فراهم نموده و باعث میشود که زبان آموران عزیز در تمام مراحل رفع اشکال نموده و با قدرت بیشتری موفق باشند.

ا

تدریس خصوصی آیلتس


تجربه ۱۳ساله و نمرات بالای بیش از ۱۲۰۰ زبان آموز ما در امتحانات بین المللی به خصوص آیلتس و تافل گویای کیفیت خدمات منحصر به فرد تیم ما می باشد.

توصیه ما با ۱۳ سال تجربه به کسانی که نیاز به گرفتن نمره خاصی در امتحانات آیلتس و تافل برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای خارج از ایران و یا مصاحبه برای ازمون دکتری در ایران و مهاجرت کاری این است که هرگز به خاطر نداشتن زمان کافی برای مطالعه و داشتن مشغله کاری سراغ راههای کوتاه و غیر قابل باور که در فضاهای مجازی وجود دارد اعتماد و استفاده نکنید تا باعث هدر دادن هزینه و زمان نشوید و از کلاس خصوصی استفاده کنند و با تدریس خصوصی آیلتسدر دهکده زبان  همراه شوند.


هزینه کلاسهای خصوصی:1
کلاس های خصوصی براساس سطح زبان آموزان و زمان مورد نیاز عزیزان و هدف آنها از یادگیری(مکالمه -مکالمه بازرگانی.تجاری.سفر----ویا آیلتس آکادمیک یا جنرال ) طبقه بندی می شود.
ولی از اینکه در موسسه باشد یا منزل یا مکان مورد نظر زبان آموزان هیچ فرقی نمیکند و. ما پیشنهاد میدهیم در مکان زبان آموزان باشد چراکه تجربه نشان داده که پیشرفت چشمگیری دارند.
نکته بعد اینکه متاسفانه خیلی از مراکز تنها برای کلاهبرداری هستند و چند نفر که خودشان را متخصص میدانند ولی در باطن هیچ اطلاعی ندارند و همگان ادعایی بیش ندارند این موضوع را بیان میکنند که اگر برای مثال هزینه بالا بدهید استاد بهتری میگذتاریم و .... که این فقط برای پورسانت خودشان میباشد
در این مرکز کلاسها از ساعتی 60 هزار تومان شروع و تا 150 هزار تومان بر اساس نیاز زمان و سطح زبان آموزان تغییر میکند

نکات بسیار مهم در این مرکز شامل
برگزاری کارگاههای آموزشی ماهیانه   آیلتس در مرکز
برگزاری کلاس های تضمینی آیلتس زیر نظر ممتحن  واقعی آزمون های چندین ساله آیلتس
برگزاری کلاس های مکالمه در کلیه سطوح زیر نطر دکتری آموزش زبان انگلیسی و نویسنده چندین کتاب محاوره در داخل کشور و دارنده رتبه برتر آزمون دکتری
برگزاری کلاس ها با مدرسین خانم و آقا که رشته کاملا مرتبط دارند و دوره های تخصصی را پشت سر گذاشتند
برگزاری کلاسها در موسسه و. حتی در مکان دانشجویان عزیز با همان هزینه و بدون تغییر
برگزاری کلاسها با یک شهریه برای سه نفر
برگزاری کلاسها مطابق زمان زبان آموزان
برگزاری امتحان در پایان هر 5 جلسه و بررسی نقاط ضعف و قوت دانشجویان و دادن برنامه ریزی آموزشی 5جلسه ایی تا پایان دوره
اعطای مدرک کاملا مرتبط به تمام عزیزان

:

 • دوره های آموزش گروهی ( فوق فشرده / فشرده / نیمه فشرده )

 • دوره های آموزش خصوصی / تدریس خصوصی زبان انگلیسی ( در موسسه / در منزل شاگرد / در محل کار شاگرد )

 • دوره های آموزش آنلاین ( از طریق نرم افزار به شکل آنلاین همزمان با مدرس )

هزینه دوره آموزش آیلتس / IELTS


دوره گروهی آیلتس ( دوره آمادگی آزمون ) شامل یک دوره جامع 2 ماهه میباشند:

 • طول دوره 8 هفته آموزشی

 • هفته آخر آزمون آزمایشی برگزار میشود

 • آموزش منابع به روز و جامع آیلتس

 • بکارگیری از اساتید خبره با سابقه درخشان

 • شهریه دوره به صورت اقساط

دوره های خصوصی و دوره های آنلاین وابسته به شرایط و نیاز زبان آموز دارای قیمت های متفاوتی میباشند

.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس نسبت به عوامل زیر تحت تاثیر میباشند:


 • سطح زبان آموز ( موثر در تعداد جلسات )

شما عزیزان در ابتدای دوره میبایست در آزمون تعیین سطح رایگان شرکت نمایید. پس از تعیین سطح میتوانید از مشاوره مشاورین ما بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون هزینه تدریس خصوصی آیلتس و یا آنلاین میتوانید با شماره 09123835695--09382457080 تماس حاصل نمایید.
.
توجه داشته باشید توان شما از نظر اختصاص زمان لازم برای حضور در کلاس خصوصی آیلتس و مهمتر از آن، مطالعه خارج از کلاس است. به عنوان مثال در صورتی که شاغل هستید و در طول دوره فشرده آیلتس می بایست همچنان به طور روتین زمان قابل توجهی را صرف حضور در محل کار و  رفت و آمد نمایید مسلماً توان استفاده از برنامه دوره فشرده آیلتس را نخواهید داشت. لذا در اولین گام باید تصمیم بگیرید که تا چه حد می توانید در کنار ساعات حضور در کلاس خصوصی آیلتس زمان مطالعه خارج از کلاس داشته باشید.


برنامه ریزی دقیق آموزشی و نظارت در دوره فشرده و خصوصی آیلتس

نکته دوم به برنامه ریزی آموزشی صحیح و نظارت دقیق بر روند و فعالیت و پیشرفت شما در مسیر یادگیری مطالب آیلتس تا رسیدن به نمره هدف گذاری شده مربوط می شود، یک برنامه آموزشی صحیح برای دوره فشرده آیلتس می بایست از نظر زمانی کاملاً مؤثر بوده و از کوتاه ترین و در عین حال مؤثرترین مسیر ، یادگیری شما را تضمین کند. اساتید توانمند و منابع آموزشی تراز اول به تنهایی کافی نیستند. نظارت مستمر و پشتیبانی های لازم از سوی یک مجموعه حرفه ای شرط مهم حفظ شما در این مسیر می باشد.

بسیاری از داوطلبان در دوره فشرده آیلتس شروعی خوب دارند اما به علت انتظارات مطالعاتی برنامه، در صورتی که پشتیبانی های لازم به ویژه برای مطالعه خارج از کلاس خصوصی آیلتس را دریافت نکنند، خیلی سریع دچار سردرگمی شده و افت سرعت پیشرفت یادگیری مانع از رسیدن آنها به پایان برنامه در مدت زمان مدنظر می شود.لذا قرار گرفتن در یک برنامه آمادگی دوره فشرده آیلتس همراه یک مجموعه حرفه ای به همراه نظارت و پشتیبانی مستمر در قالب یک کلاس خصوصی آیلتس، شرطی لازم است.

نمره هفت آیلتس ظرف مدت سه الی چهار ماه

در طی این برنامه زبان آموز باید ۶ روز هفته هر روز به مدت ۱۸۰ دقیقه در کلاس خصوصی آیلتس دهکده زبان بر اساس آموزش اختصاصی انفرادی و با رویکرد یادگیری محور شرکت نماید.همانطور که قبلا ذکر شد ، زمان مطالعه خارج از کلاس برای عزیزانی که قصد شرکت در دوره فشرده آیلتس را دارند بسیار حیاتی می باشد.زبان آموزان این دوره باید به طور متوسط در روز ۵ ساعت خارج از کلاس خصوصی آیلتس را بطور مفید صرف مطالعه و انجام تکالیف محوله نمایند.

آکادمی دهکده زبان با تیمی حرفه ای و سیستم مدیریت یکپارچه فرآیندهای آموزش، نظارت و ارزیابی با نگاهی کاملاً آموزشی و به دور از ترفندهای معمول تجاری برای جذب اولیه دانشجو در زمانی کاملاً رقابتی و واقع بینانه دوره فشرده آیلتس خود را به کلیه عزیزانی که برای دریافت مدرک آیلتس از نظر زمانی محدودیت دارند ارائه می نماید. دوره فشرده آیلتس دهکده زبان زبان آموز را از ابتدای سطح مقدماتی Elementary که سطح بیشتر بزرگسالان است ظرف مدت ۳ الی ۴ ماه و با گارانتی ۱۱۰ درصد  بازگشت هزینه به نمره ۷ آیلتس می رساند.بدیهی است با داشتن سطح زبانی بالاتر، این زمان کمتر می شود.

توصیه اکید ما به همه عزیزانی که قصد دارند طی چنین زمان کوتاهی از ابتدای سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته ( آیلتس ۶٫۵ یا ۷ چهار مهارت زبانی خود را ارتقا دهند این است که با نگاهی واقع بینانه و عزمی راسخ وارد دوره فشرده آیلتس شوند. برنامه ریزی صحیح از سوی کالج صورت خواهد گرفت اما مسلماً کسب نتیجه مطلوب منوط به اقدام جدی شما برای ساماندهی سایرفعالیت های کاری و  زمان بندی زندگی تان خواهد بود.

زبان آموزانی  که در ابتدای کار در سطوح بالاتری باشند طبعاً در زمان های کوتاه تری به نمره ۷ خواهند رسید.

برای کسانی که در سطح پیش متوسط Pre-Intermediate باشند این زمان به سه ماه و برای کسانی که در سطح متوسط و بالاتر Intermediate باشند به دو ماه یا کمتر کاهش می یابد.

 

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک)

آزمون MOCK، آزمونی شبیه سازی شده با آزمون آیلتس در شرایط مشابه با سؤالات استاندارد و مشابه با آزمون اصلی است که آمادگی شما را برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس محک می‌زند. برای رزرو آزمون ماک آیلتس با تیم مشاوره تحصیلی دهکده زبان تماس بگیرید (09123835695) یا فرم رزرو آزمون را تکمیل نمایید.

 

تعیین سطح رایگان

اولین گام در طراحی برنامه درسی اختصاصی شما، تعیین سطح زبان انگلیسی شماست. این آزمون بر اساس استاندارد CEFR اتحادیه اروپا طراحی شده است. آزمون تعیین سطح برای کلیه متقاضیان رایگان است. فقط کافی است فرم رزرو آزمون تعیین سطح را تکمیل نموده و یا با مشاوران تحصیلی کالج دهکده زبانتماس بگیرید09123835695 .

چرا کلاس خصوصی آیلتس؟ چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟ کسانی که از سطح خوبی از زبان برخوردارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود. کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در آموزش آیلتس دارند. کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند. کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی تطبیق دهند

نگرانی هایی که معمولا زبان آموزان متقاضی آیلتس در مورد دوره خصوصی آیلتس دارند... کلاس خصوصی IELTS چند سوال متداول در خصوص کلاس خصوصی IELTS: در دوره خصوصی آیلتس چه مطالبی درس داده خواهد شد؟ آیا در این دوره خصوصی IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آیلتس کار می شود؟ مهارت های Reading و Listening آیلتس چه می شود؟ آیا بر روی لاین دو مهارت نیز در کلاس خصوصی IELTS کار می شود؟ گرامر آیلتس چطور؟ آیا گرامر را باید خودمان بخوانیم؟ چه اتفاقی برای واژگان IELTS و لغات آیلتس می افتد؟ این ها را باید self-study کنم؟ هزینه هر جلسه آموزشی در دهکده زبان چقدر است؟ اگر چند نفر بشویم آیا هزینه های افزایش می یابد؟ پاسخ به سوالات کلاس های خصوصی آیلتس: 

پس از تعیین سطح، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید. برای مثال، نتیجه ی تعیین سطح شما نمره 3 آیلتس بوده و شما نمره 6.5 می خواهید. در قرارداد شما با آموزشگاه دهکده زبان، نوشته می شود که هدف این دوره ی خصوصی آیلتس نمره ی 6.5 می باشد. این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد: مهارت های آزمون، دانش زبانی، دانش و ایده های لازم آیلتس، ... پس نگران نباشید! اینطور نیست که بگوییم ما فقط روی مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانید! یا گرامر را از این کتب مطالعه کنید! دهکده زبان همه را با شما کار خواهد کرد. هر جلسه آموزشی خصوصی 90 دقیقه بوده و 110 هزارتومان می باشد. توجه: با اضافه شدن افراد به کلاس خصوصی آیلتس، مبلغ هر جلسه همچنان ثابت بوده و بین افراد تقسیم می گردد اما تعداد آن به این شکل افزایش می یابد: ۲ نفره ۲۰٪ ۳ نفره ۳۰٪ ۴ نفره ۴۰٪ این به این معنی است که اگر مثلا کسی ۱۰ جلسه کلاس خصوصی لازم داشته باشد، با دونفر شدن آن ها، طول دوره ۲۰٪ بیشتر می شود یعنی ۱۲ جلسه. آیا کلاس خصوصی IELTS تضمینی است؟ در دهکده زبان آیلتس، ما بر کیفیت آموزش خود تضمین می دهیم اما هیچ تضمینی نیست که شما نمره ای که می خواهید خواهید گرفت. شما قرار است سر جلسه بنشینید، ما چطور می توانیم تضمین کنیم شما نمره تان را می گیرید؟ هرکس که چنین تضمینی کند، باید دانست که جایی از کارش می لنگد. اما اگر شما توانستید درچند مرحله از آزمون های آزمایشی دهکده زبانآیلتس، نمره ی مناسب را کسب کنید، به احتمال زیاد خواهید توانست در آزمون اصلی نیز نمره ای نزدیک کسب کنید. تضمین کیفیت کلاس های خصوصی آیلتس در دهکده زبان آیلتس آن است که شما تا جلسه سوم، اگر خواستید، به هر دلیلی، می توانید شهریه جلسات باقی مانده را عودت بگیرید. در صورت داشتن سوالات بیشتر در مورد تدریس خصوصی IELTS، اکسیر پاسخگوست :). دوره خصوصی IELTS کلاس خصوصی ایلتس روش برگزاری کلاس خصوصی IELTS: پس از هماهنگی تلفنی (09123835695----09382457080----09122250015) یک وقت مصاحبه، به محل آموزشگاه مراجعه کرده و با تعیین سطح، اقدام به ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس دهکده زبانکنید. در ضمن، کلاس های خصوصی به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار اسکایپ از همه جای دنیا نیز امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر، کلاس آنلاین آیلتس را ببینید. شما همچنین می توانید برای کلاس خصوصی آیلتس به صورت آنلاین تعیین سطح و مشاوره دریافت کنید. مشاوره و تعیین سطح آنلاین آیلتس را ببینید. بهترین کلاس آیلتس با دهکده زبان، منطقی و محکم گام بردارید. تصحیح رایتینگ آیلتس | آزمون آزمایشی آیلتس | لغات آیلتس | تعیین سطح آیلتس پی تی ای | کلاس PTE | آموزش PTE | دوره PTE |کلاس زبان | آموزشگاه زبان مقالات مرتبط بهترین کلاس خصوصی IELTS در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند: تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد. چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در دهکده زبان آیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم! توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد. توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است! نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین یا حضوری) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.


آیلتس فشرده تضمینی

آموزشگاه زبان دهکده ربان  آیلتس فشرده تضمینی برگزار میکند

آموزش آزمون آیلتس در همه سطوح در حال برگزاری است. برای کسب نمرات عالی آیلتس ( 7 به بالا ) ابتدا احتیاج به گذراندن دوره های عمومی زبان انگلیسی را خواهید داشت. البته عزیزانی که دانش سطح پیشرفته زبان انگلیسی را دارا هستند، مستقیما وارد دوره تخصصی آیلتس میشوند. و عزیزانی که احتیاج به ارتقا سطح دانش عمومی زبان را دارند، کلاس های پیش نیاز آیلتس ( Pre Ielts ) به آنها معرفی خواهد شد. کلاس زبان آیلتس فشرده تضمینی بصورت گروهی و خصوصی در حال برگزاری است.و این توضیحات بابت دوره های گروهی است.این کلاس ها بصورت فشرده و در یک بازه زمانی کوتاه در حال برگزاری میباشد.

 • فوق فشرده ( 3 ماهه )
 • فشرده ( حدود 6 تا 8 ماهه )
 • ترمیک ( بین 8 تا 11 ماه )

محاسبه این زمان برای مشارکت از سطح مبتدی و پایه ایی میباشد.و دوستانی که سطح بهتری دارند این دوره کوتاه تر خواهد شد.

دلایل تضمینی بودن آیلتس فشرده

این کلاس ها از مدرسین بسیار مجرب بهره مند است.در ادامه مطلب به دلایل آیلتس فشرده تضمینی خواهیم پرداخت.

 • استفاده از مدرسینی که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری آموزش زبان انگلیسی میباشند
 • همکاری با اساتیدی که سابقه تدریس آیلتس بیش از 7 سال را دارا میباشند
 • همکاری با اساتیدی که ممتحن آزمون آیلتس بوده اند و در حال همکاری با مراکز برگزاری آزمون آیلتس میباشند
 • استفاده از بروز ترین متد روز دنیا که بصورت تضمینی شما را به هدف خواهند رساند
 • برگزاری آزمون های آزمایشی ماک بصورت رایگان برای مرتفع کردن مشکلات احتمالی
 • انجام مشاوره های آموزشی و بررسی نقاط ضعف و قوت شما عزیزان در طول ترم ها
 • اعطا ضمانتنامه کتبی در دوره های خصوصی به زبان آموزان برای کسب نتیجه مورد نظر شما بصورت قطعی و صد در صد.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات کاملتر با مشاورین دپارتمان زبان انگلیسی موسسه در ارتباط باشید.09123835695-----09122250015----09382457080

09123835695----09382457080. .

آیلتس ، استاد آیلتس ، آزمون آیلتس
آیلتس ، استاد آیلتس ، آزمون آیلتس

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس تضمینی


آیلتس فشرده تضمینی

آموزشگاه زبان دهکده ربان  آیلتس فشرده تضمینی برگزار میکند

آموزش آزمون آیلتس در همه سطوح در حال برگزاری است. برای کسب نمرات عالی آیلتس ( 7 به بالا ) ابتدا احتیاج به گذراندن دوره های عمومی زبان انگلیسی را خواهید داشت. البته عزیزانی که دانش سطح پیشرفته زبان انگلیسی را دارا هستند، مستقیما وارد دوره تخصصی آیلتس میشوند. و عزیزانی که احتیاج به ارتقا سطح دانش عمومی زبان را دارند، کلاس های پیش نیاز آیلتس ( Pre Ielts ) به آنها معرفی خواهد شد. کلاس زبان آیلتس فشرده تضمینی بصورت گروهی و خصوصی در حال برگزاری است.و این توضیحات بابت دوره های گروهی است.این کلاس ها بصورت فشرده و در یک بازه زمانی کوتاه در حال برگزاری میباشد.

 • فوق فشرده ( 3 ماهه )
 • فشرده ( حدود 6 تا 8 ماهه )
 • ترمیک ( بین 8 تا 11 ماه )

محاسبه این زمان برای مشارکت از سطح مبتدی و پایه ایی میباشد.و دوستانی که سطح بهتری دارند این دوره کوتاه تر خواهد شد.

دلایل تضمینی بودن آیلتس فشرده

این کلاس ها از مدرسین بسیار مجرب بهره مند است.در ادامه مطلب به دلایل آیلتس فشرده تضمینی خواهیم پرداخت.

 • استفاده از مدرسینی که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری آموزش زبان انگلیسی میباشند
 • همکاری با اساتیدی که سابقه تدریس آیلتس بیش از 7 سال را دارا میباشند
 • همکاری با اساتیدی که ممتحن آزمون آیلتس بوده اند و در حال همکاری با مراکز برگزاری آزمون آیلتس میباشند
 • استفاده از بروز ترین متد روز دنیا که بصورت تضمینی شما را به هدف خواهند رساند
 • برگزاری آزمون های آزمایشی ماک بصورت رایگان برای مرتفع کردن مشکلات احتمالی
 • انجام مشاوره های آموزشی و بررسی نقاط ضعف و قوت شما عزیزان در طول ترم ها
 • اعطا ضمانتنامه کتبی در دوره های خصوصی به زبان آموزان برای کسب نتیجه مورد نظر شما بصورت قطعی و صد در صد.

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات کاملتر با مشاورین دپارتمان زبان انگلیسی موسسه در ارتباط باشید.09123835695-----09122250015----09382457080

داشته باشید توان شما از نظر اختصاص زمان لازم برای حضور در کلاس خصوصی آیلتس و مهمتر از آن، مطالعه خارج از کلاس است. به عنوان مثال در صورتی که شاغل هستید و در طول دوره فشرده آیلتس می بایست همچنان به طور روتین زمان قابل توجهی را صرف حضور در محل کار و  رفت و آمد نمایید مسلماً توان استفاده از برنامه دوره فشرده آیلتس را نخواهید داشت. لذا در اولین گام باید تصمیم بگیرید که تا چه حد می توانید در کنار ساعات حضور در کلاس خصوصی آیلتس زمان مطالعه خارج از کلاس داشته باشید.

 

برنامه ریزی دقیق آموزشی و نظارت در دوره فشرده و خصوصی آیلتس

نکته دوم به برنامه ریزی آموزشی صحیح و نظارت دقیق بر روند و فعالیت و پیشرفت شما در مسیر یادگیری مطالب آیلتس تا رسیدن به نمره هدف گذاری شده مربوط می شود، یک برنامه آموزشی صحیح برای دوره فشرده آیلتس می بایست از نظر زمانی کاملاً مؤثر بوده و از کوتاه ترین و در عین حال مؤثرترین مسیر ، یادگیری شما را تضمین کند. اساتید توانمند و منابع آموزشی تراز اول به تنهایی کافی نیستند. نظارت مستمر و پشتیبانی های لازم از سوی یک مجموعه حرفه ای شرط مهم حفظ شما در این مسیر می باشد.

بسیاری از داوطلبان در دوره فشرده آیلتس شروعی خوب دارند اما به علت انتظارات مطالعاتی برنامه، در صورتی که پشتیبانی های لازم به ویژه برای مطالعه خارج از کلاس خصوصی آیلتس را دریافت نکنند، خیلی سریع دچار سردرگمی شده و افت سرعت پیشرفت یادگیری مانع از رسیدن آنها به پایان برنامه در مدت زمان مدنظر می شود.لذا قرار گرفتن در یک برنامه آمادگی دوره فشرده آیلتس همراه یک مجموعه حرفه ای به همراه نظارت و پشتیبانی مستمر در قالب یک کلاس خصوصی آیلتس، شرطی لازم است.

نمره هفت آیلتس ظرف مدت سه الی چهار ماه

در طی این برنامه زبان آموز باید ۶ روز هفته هر روز به مدت ۱۸۰ دقیقه در کلاس خصوصی آیلتس دهکده زبان بر اساس آموزش اختصاصی انفرادی و با رویکرد یادگیری محور شرکت نماید.همانطور که قبلا ذکر شد ، زمان مطالعه خارج از کلاس برای عزیزانی که قصد شرکت در دوره فشرده آیلتس را دارند بسیار حیاتی می باشد.زبان آموزان این دوره باید به طور متوسط در روز ۵ ساعت خارج از کلاس خصوصی آیلتس را بطور مفید صرف مطالعه و انجام تکالیف محوله نمایند.

آکادمی دهکده زبان با تیمی حرفه ای و سیستم مدیریت یکپارچه فرآیندهای آموزش، نظارت و ارزیابی با نگاهی کاملاً آموزشی و به دور از ترفندهای معمول تجاری برای جذب اولیه دانشجو در زمانی کاملاً رقابتی و واقع بینانه دوره فشرده آیلتس خود را به کلیه عزیزانی که برای دریافت مدرک آیلتس از نظر زمانی محدودیت دارند ارائه می نماید. دوره فشرده آیلتس دهکده زبان زبان آموز را از ابتدای سطح مقدماتی Elementary که سطح بیشتر بزرگسالان است ظرف مدت ۳ الی ۴ ماه و با گارانتی ۱۱۰ درصد  بازگشت هزینه به نمره ۷ آیلتس می رساند.بدیهی است با داشتن سطح زبانی بالاتر، این زمان کمتر می شود.

توصیه اکید ما به همه عزیزانی که قصد دارند طی چنین زمان کوتاهی از ابتدای سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته ( آیلتس ۶٫۵ یا ۷ ) چهار مهارت زبانی خود را ارتقا دهند این است که با نگاهی واقع بینانه و عزمی راسخ وارد دوره فشرده آیلتس شوند. برنامه ریزی صحیح از سوی کالج صورت خواهد گرفت اما مسلماً کسب نتیجه مطلوب منوط به اقدام جدی شما برای ساماندهی سایرفعالیت های کاری و  زمان بندی زندگی تان خواهد بود.

زبان آموزانی  که در ابتدای کار در سطوح بالاتری باشند طبعاً در زمان های کوتاه تری به نمره ۷ خواهند رسید.

برای کسانی که در سطح پیش متوسط Pre-Intermediate باشند این زمان به سه ماه و برای کسانی که در سطح متوسط و بالاتر Intermediate باشند به دو ماه یا کمتر کاهش می یابد.

 

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک)

آزمون MOCK، آزمونی شبیه سازی شده با آزمون آیلتس در شرایط مشابه با سؤالات استاندارد و مشابه با آزمون اصلی است که آمادگی شما را برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس محک می‌زند. برای رزرو آزمون ماک آیلتس با تیم مشاوره تحصیلی دهکده زبان تماس بگیرید (09123835695) یا فرم رزرو آزمون را تکمیل نمایید.

 

تعیین سطح رایگان

اولین گام در طراحی برنامه درسی اختصاصی شما، تعیین سطح زبان انگلیسی شماست. این آزمون بر اساس استاندارد CEFR اتحادیه اروپا طراحی شده است. آزمون تعیین سطح برای کلیه متقاضیان رایگان است. فقط کافی است فرم رزرو آزمون تعیین سطح را تکمیل نموده و یا با مشاوران تحصیلی کالج دهکده زبانتماس بگیرید09123835695 .

چرا کلاس خصوصی آیلتس؟ 

چه کسانی به کلاس خصوصی IELTS احتیاج دارند؟ کسانی که از سطح خوبی از زبان برخوردارند و شرکت در کلاس های گروهی آیلتس وقت آن ها را تلف می کند و به خاطر وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود. کسانی که زمان زیادی ندارند و نیاز به پیشروی با سرعت بیشتری در آموزش آیلتس دارند. کسانی که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس هارمونی ندارد و نیاز است استاد با تدریس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و به رشد آن ها کمک کند. کسانی که نمی توانند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس های گروهی تطبیق دهند

نگرانی هایی که معمولا زبان آموزان متقاضی آیلتس در مورد دوره خصوصی آیلتس دارند... کلاس خصوصی IELTS چند سوال متداول در خصوص کلاس خصوصی IELTS: در دوره خصوصی آیلتس چه مطالبی درس داده خواهد شد؟ آیا در این دوره خصوصی IELTS فقط دو مهارت Speaking و Writing آیلتس کار می شود؟ مهارت های Reading و Listening آیلتس چه می شود؟ آیا بر روی لاین دو مهارت نیز در کلاس خصوصی IELTS کار می شود؟ گرامر آیلتس چطور؟ آیا گرامر را باید خودمان بخوانیم؟ چه اتفاقی برای واژگان IELTS و لغات آیلتس می افتد؟ این ها را باید self-study کنم؟ هزینه هر جلسه آموزشی دردهکده زبان چقدر است؟ اگر چند نفر بشویم آیا هزینه های افزایش می یابد؟ پاسخ به سوالات کلاس های خصوصی آیلتس: پس از تعیین سطح، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید. برای مثال، نتیجه ی تعیین سطح شما نمره 3 آیلتس بوده و شما نمره 6.5 می خواهید. در قرارداد شما با آموزشگاه دهکده زبان، نوشته می شود که هدف این دوره ی خصوصی آیلتس نمره ی 6.5 می باشد. این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد: مهارت های آزمون، دانش زبانی، دانش و ایده های لازم آیلتس، ... پس نگران نباشید! اینطور نیست که بگوییم ما فقط روی مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانید! یا گرامر را از این کتب مطالعه کنید!دهکده زبانهمه را با شما کار خواهد کرد. هر جلسه آموزشی خصوصی 90 دقیقه بوده و 110 هزارتومان می باشد. توجه: با اضافه شدن افراد به کلاس خصوصی آیلتس، مبلغ هر جلسه همچنان ثابت بوده و بین افراد تقسیم می گردد اما تعداد آن به این شکل افزایش می یابد: ۲ نفره ۲۰٪ ۳ نفره ۳۰٪ ۴ نفره ۴۰٪ این به این معنی است که اگر مثلا کسی ۱۰ جلسه کلاس خصوصی لازم داشته باشد، با دونفر شدن آن ها، طول دوره ۲۰٪ بیشتر می شود یعنی ۱۲ جلسه. آیا کلاس خصوصی IELTS تضمینی است؟ در دهکده زبان، ما بر کیفیت آموزش خود تضمین می دهیم اما هیچ تضمینی نیست که شما نمره ای که می خواهید خواهید گرفت. شما قرار است سر جلسه بنشینید، ما چطور می توانیم تضمین کنیم شما نمره تان را می گیرید؟ هرکس که چنین تضمینی کند، باید دانست که جایی از کارش می لنگد. اما اگر شما توانستید درچند مرحله از آزمون های آزمایشی دهکده زبان، نمره ی مناسب را کسب کنید، به احتمال زیاد خواهید توانست در آزمون اصلی نیز نمره ای نزدیک کسب کنید. تضمین کیفیت کلاس های خصوصی آیلتس در دهکده زبان است که شما تا جلسه سوم، اگر خواستید، به هر دلیلی، می توانید شهریه جلسات باقی مانده را عودت بگیرید. در صورت داشتن سوالات بیشتر در مورد تدریس خصوصی IELTS، دهکده زبانپاسخگوست :). دوره خصوصی IELTS کلاس خصوصی ایلتس روش برگزاری کلاس خصوصی IELTS: پس از هماهنگی تلفنی (09123835695----09382457080----09122250015) یک وقت مصاحبه، به محل آموزشگاه مراجعه کرده و با تعیین سطح، اقدام به ثبت نام در کلاس خصوصیدهکده زبان کنید. در ضمن، کلاس های خصوصی به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار اسکایپ از همه جای دنیا نیز امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر، کلاس آنلاین آیلتس را ببینید. شما همچنین می توانید برای کلاس خصوصی آیلتس به صورت آنلاین تعیین سطح و مشاوره دریافت کنید. مشاوره و تعیین سطح آنلاین آیلتس را ببینید. بهترین کلاس آیلتس با دهکده زبان، منطقی و محکم گام بردارید. تصحیح رایتینگ آیلتس | آزمون آزمایشی آیلتس | لغات آیلتس | تعیین سطح آیلتس پی تی ای | کلاس PTE | آموزش PTE | دوره PTE | کلاس زبان | آموزشگاه زبان مقالات مرتبط بهترین کلاس خصوصی IELTS در برخی مواقع، متقاضیان IELTS به دلایل مختلفی از جمله کمبود وقت برای گرفتن مدرک بین المللی آیلتس، برای آموختن با کیفیتی بالاتر، متمرکزتر و پیشرفت سریع تر، کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی را انتخاب می کنند اما الزاما یک کلاس خصوصی نمی تواند گزینه ی بهتری باشد مگر اینکه قبل از اقدام به ثبت نام، موارد زیر در نظر گرفته شوند: تعیین سطح دقیق آیلتسی: اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد. چشم انداز: رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در دهکده زبانآیلتس، برنامه ریزی برای پیمودن مسیر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم! توجه به نقاط قوت و ضعف: اساتید آیلتس باید کاملا حواسشان به نقاط قوت و ضعف دانشجویان باشد. ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد. توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرکس با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ برای مثال، ممکن است کسی با شنیدن صوت و تماشای تصاویر بهتر یاد بگیرید، و دیگری با انجام دادنش. باید یافت که نوع هوش یادگیری شما کدام است! نقش انگیزه در برگزاری دوره خصوصی آیلتس: در یک دوره آمادگی IELTS خصوصی، شاید تنها عامل انگیزشی زبان آموزان روند مثبت کلاس آن ها باشد. توجه کنید که در امر آموزش، هدف اساتید باید کمک به متقاضی یا زبان آموز باشد. پس این امر در کلاس خصوصی (آنلاین یا حضوری) باعث دلگرمی زبان آموزان شده و قطعا در گرفتن نتیجه دلخواه عزیزان تاثیر انکارناپذیری دارد.


تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی مکالمه

مکالمه تضمینی

آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس

آیلتس

استاد آیلتس

آزمون آیلتس
آموزش زبان
تدریس خصوصی زبان
تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی مکالمه

مکالمه تضمینی

آیلتس تضمینی

آموزش آیلتس

آیلتس

استاد آیلتس

آزمون آیلتس

آموزش زبان