وبلاگ

  • خانه

کارگاه شنیداری آیلتس (IELTS Listening Workshop)

کارگاه شنیداری آیلتس (IELTS Listening Workshop)

بخش Listening آزمون يكی از مهمترين بخشهای آزمون ميباشد. توانايی درست شنيدن تاثير مستقيم برروی نتیجه آزمون شما دارد. در كارگاههای تخصصی کارگاه Listening آیلتس , مدرس آيلتس دهکده زبان موثرترين و كارآمدترين تكنيكها و نكات كليدی را به شما آموزش می دهد تا بتوانيد به بالاترين نمره ممكن در حد توانايي خود دست پيدا كنيد. شركت در كارگاههای تخصصي به شما اين فرصت را ميدهد كه با منابع مختلف جهت تمرين آشنا شوید. كارگاههای تخصصی آيلتس تهران، راهكارهای موثر در رابطه با بخش شنيداری در اختيار شما قرار ميدهد كه به مديريت زمانبندی شما در حين آزمون كمك به سزايی ميكند. مدرس با تجربه ما منابعی را در اختيار شما ميگذارد كه در اوقات فراغت خود بتوانيد از آنها استفاده كنيد. اين كارگاه نيز همانند كارگاههای ديگر از بخش پرسش و پاسخ تشكيل شده است كه به تمامی سوالات شما در رابطه با آزمون پاسخ داده خواهد شد.

جزییات کارگاه شنیداری آیلتس (IELTS Listening Workshop)

زمان برگزاری هرکارگاه 9 ساعت است که در 6 جلسه جداگانه و هر کدام به مدت 90 دقیقه و یک روز درهفته برگزار می شود تا شرکت کنندگان زمان کافی برای تمرین، اجرا و تجربه روش های آموزش داده شده را داشته باشند.

درکارگاههای تخصصی Listening و Reading مدرس آیلتس دهکده زبان بهترین و موثرترین روش ها و نکات کلیدی آزمون را به داوطلبان آموزش می دهد تا بتوانند به بالاترین نمره ممکن در حد توانایی خود دست پیدا کنند.

محتوای مطالب کارگاهها ثابت نیست و بر اساس نیاز هر گروه از داوطلبان، متغیر است.

هدف اصلی هر کارگاه تسلط داوطلب بر محتوای آزمون و انواع چالش سوالات میباشد پس لازم نیست شرکت کنندگان جزوه یا کتاب خاصی خریداری کنند.

از منابع بسیار متنوع، به روز و براساس نیاز هر گروه در کارگاه استفاده میشود و منابع در اختیار داوطلبان خواهد گرفت.

شرکت کنندگان نقش اصلی را در اداره کلاس، مطالعه، کشف، تجربه و یادگیری نکات مختلف آزمون دارند و مدرس (مجری) کارگاه نقش هدایت آنها را خواهد داشت.

داوطلبان در فضایی متفاوت و تعامل با یکدیگر، مطالب ارائه شده را یاد گرفته و تمرین میکنند.

بزرگترین مشکل شرکت کنندگان کمبود زمان در بخشهای شنیداری وخواندنی متنها و صداهای بسیار طولانی و پیچیده است. در کارگاههای تخصصی برای رفع این مشکل راه حلهای مشخص و مفیدی ارائه خواهد شد.

در طول برگزاری کارگاه ، مدرس میزان پیشرفت هر شرکت کننده را بررسی میکند و در صورت نیاز راهنمایی و تمرین های جداگانه برایش طراحی خواهد کرد تا نتیجه مناسب کسب شود.

در پایان کارگاه شنیداری آیلتس با تائید مدرس، داوطلبان در آزمون شبیه سازی شده آیلتس بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی شرکت میکنند تا میزان پیشرفت خود را به صورت واقعی بسنجند.

بعد از پایان کارگاه شنیداری آیلتس هیچ بخشی از آزمون برای داوطلبان ناشناخته نخواهد بود و روز آزمون اصلی بر همه موارد تسلط خواهند داشت.

برای آگاهی از آغاز دوره جدید کلاس ازجدول کلاس ها و دوره ها دیدن کنید و یا از روی وبسایت با همکاران ما چت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *