نمونه کارها

ساخت و ساز ساختمان های جدید

به نظر می رسد شرکت ها اصطلاح “مشاوره نوبت دهی” را دوست ندارند ، زیرا این نشان دهنده عدم موفقیت است. حقیقت این است که مشاوره چرخش نشان دهنده موفقیت در تحقق شرکت در جهت اشتباه است. تنها زمانی که شرکت شکست می خورد ، زمانی است که امکان انجام معاملات دیگر وجود ندارد. ما به شركتها كمك مي كنيم تا در جهت هاي سودآور تر به جايي برسند كه بتوانند گسترش و توسعه يابند. اجتناب ناپذیر است که شرکت ها دست به چند اشتباه بزنند. ما به آنها کمک می کنیم تا این اشتباهات را اصلاح کنند.

مشاوره WP یک شرکت مشاوره استراتژی جهانی است که دارای دفاتر در سراسر اروپا ، آمریکا و آسیا و اقیانوسیه است. ما به مشتریان خود در مورد موضوعات استراتژیک اصلی خود مشاوره می دهیم ، از تخصص عمیق ما در صنعت استفاده می کنیم و از سختگیری تحلیلی برای کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه سریعتر و سخت ترین و حساس ترین مشکلات تجاری خود استفاده می کنیم. تنها زمانی که شرکت شکست می خورد ، زمانی است که امکان انجام معاملات دیگر وجود ندارد. ما به شركتها كمك مي كنيم تا در جهت هاي سودآور تر به جايي برسند كه بتوانند گسترش و توسعه يابند. اجتناب ناپذیر است که شرکت ها دست به چند اشتباه بزنند. ما به آنها کمک می کنیم تا این اشتباهات را اصلاح کنند.

این تلاش ، عملکردهای برنامه ریزی و اجرای شرکت را به شدت بهبود بخشید ، یک سیاست جدید سهام ایجاد کرد که SKU های خاص و متغیرهای کلیدی را به خود اختصاص می داد ، روند آماده سازی سفارش و ساده سازی زمان حمل و نقل توزیع را کاهش می داد. ما به شرکتها کمک می کنیم تا سرمایه گذاری های غیرانتفاعی خود را به چیزی تبدیل کنند از آنها سود می برد تخصص ما در فهمیدن چیزی است که یک شرکت را خاص می کند و چه چیزی باعث برجسته شدن آن می شود.

شرکت ویلسون و پسران
مشاوره نوبت دهی
18 خرداد 1399
تهران ، ایران