وبلاگ

  • خانه

دوره آموزشی IELTS Foundation

دوره آموزشی IELTS Foundation

IELTS Foundation پیش نیاز آزمون آیلتس است. IELTS Foundation برای متقاضیانی طراحی شده که نیاز به نمره 4.5 و یا بالاتر در آیلتس دارند (برای نمره 5.5 و بالاتر کلاس Level 1، برای نمره 6  و بالاتر کلاس Level 2 و برای نمره ۷  و بالاترکلاس Level 3 را مرور کنید).

جزییات دوره IELTS Foundation

Level Foundation یک دوره ۵۴ ساعتی و شامل ۱۸ جلسه است. هر جلسه این دوره ۳ ساعت است و سه روز در هفته برگزار می شود. تمرکز این دوره بر روی بهبود نمره آیلتس داوطلب و درک بهتر او از چگونگی آزمون می باشد. شرط پذیرفته شدن در این دوره، داشتن نمره حداقل 3.5 در آزمون آیلتس و یا قبولی در آزمون تعيين سطح است.

اهداف آموزشی IELTS Foundation Level به شرح زیر هستند:

Writing: تمرین و آشنایی با ساختار کلی رایتینگ آزمون آیلتس

Speaking: تمرین و آشنایی با ساختار کلی امتحان شفاهی آزمون آیلتس

Listening: تمرین و آشنایی با ساختار کلی این مهارت در آزمون آیلتس

Reading: تمرین و آشنایی با ساختار کلی این مهارت در آزمون آیلتس

Grammar: تدریس و تمرین گرامر سطوح پایه

Vocabulary: تدریس و تمرین لغات مورد نیاز برای این سطح

هر درس شامل آشنایی با مشکل، ارائه راه حل، تمرين و توليد محتوا است. هر داوطلب، بيشتر وقت خود در كلاس را به انجام تمرينات گذرانده و نتیجه کار او توسط استاد مورد بررسی قرار می گیرد. محتوای دوره بر اساس نیاز متقاضی شخصی سازی می شود و با استفاده منابع به روز و منحصر به فرد برای تحلیل آخرین تغييرات آزمون، در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

برای آگاهی از آغاز دوره جدید کلاس از جدول کلاس ها و دوره ها دیدن کنید و یا از روی وبسایت با همکاران ما چت کنید. اگر هنوز هم در این زمینه سوالی دارید حتماً با شماره09123835695….09382457080  تماس بگیرید. همکاران ما از کمک به شما خوشحال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *